Skip to content

Hakkımızda

Rakiplerinizin önüne geçmeniz için en son teknoloji yeteneklerimizle şirketinizi dönüştürmenize yardımcı oluyoruz.

Human Tech, Türkiye’de IT, Proje Yönetimi ve Danışmanlık hizmetleri veren bir şirkettir. Şirket olarak kendimizi iki nöron arasındaki bağlantıyı kuran dendritlerle özdeştiriyoruz. Dendritler bir sinyalin diğer nörona nasıl gönderileceğini, nasıl alınacağını ve nasıl aktarılacağını kontrol etmektedir. Biz de müşterilerimizin bilgi alma, işleme ve gönderme gibi temel şirket süreçlerini yönetmesine yardımcı oluyoruz. Eğitim, devlet hizmetleri, bilgi teknolojileri alanında özel yazılım geliştirme, sistem entegrasyonu, altyapı kurma çözümleri, danışmanlık ve önemli mobil teknolojik çözümler dahil olmak üzere çok çeşitli hizmetler sunmaktayız.

Teknoloji endüstrisinin, kültürünün, tekniklerinin ve iş modellerinin 21. yüzyıl dijital altyapısını nasıl kontrol ettiğini yakından anlayan, derinlemesine ilgilenen teknoloji endüstrisi ve sosyal etki liderlerinden oluşan bir ekibiz. Yüksek eğitimli ve kalifiye danışmanlarımız, müşterilerimizin rakipsiz uzmanlık almasını sağlamak için doğrudan kurumsal mimarlar, iş analistleri ve proje yöneticileriyle çalışmaktadır. Human Tech olarak iş optimizasyonu ve sürdürülebilir büyüme sağlamak için size çözüm sağlama konusunda uzmanız.

Tek noktadan hizmet veren bir şirketiz ve bilgi toplama, mimari tasarım, kullanıcı deneyimi, test etme, doğrulama, güvenlik, bakım ve destek gibi kombinasyonların tümünü başarıyla yönetmekteyiz. Ve her şeyden önce yaptığımız işle büyük gurur duyuyoruz.

Tecrübe

Çalışanlarımız, zorlukların üstesinden gelmenize ve şirketinizi gerçek zamanlı hayati operasyon kararları almak için uyarlamanıza yardımcı olmaya hazırdır. Günümüzün ihtiyaçlarını karşılayan ve yarının fırsatlarını ortaya çıkaran güçlü ve uyarlanabilir dijital çözümlerle şirketinizi dönüştürüyoruz.

Strateji

Kullanıcılarının ihtiyaçlarına ve davranışlarına mükemmel şekilde uyan özel çözümler ve ürünler sunmak için derin sektör uzmanlığımızı ve en son IT iş modellerini bir araya getiriyoruz. İş optimizasyonu ve sürdürülebilir büyüme sağlamak için ihtiyaçlarınızı belirliyor, size özel çözümler sunuyor, geliştiriyor ve danışmanlık hizmeti veriyoruz.

Yaratıcılık

Oluşturduğumuz her çözüm, her bir müşterimizin taleplerine göre uyarlanmaktadır ve göze çarpan bir görünüme sahiptir. Bununla birlikte, gerçekleştirmek istediğiniz projelerinizi kendi projemiz olarak görüyor ve her müşterimize en üst düzeyde kişiselleştirme garantisi veriyoruz.

MÜŞTERİLERİMİZLE TANIŞIN

Müşterilerimizle güvenilir ortaklıklar kurduğumuz için çok şanslıyız.

Her türden özel ve platform tabanlı çözümler oluşturarak ve kapsamlı bir uçtan uca IT hizmetleri seti sağlayan karmaşık iş zorluklarının üstesinden geliyoruz. Bilgili, güvenilir ve kurumsal altyapımızla tüm müşterimizle ortak dil konuşuyoruz.

TOKİ-LOGO-YATAY-TR-PNG
emlakkonut
fatihbel
halk-yatirim
ziraat
emlakyonetim
epp
sanko
kyani
bayer
ekolojik-enerji
demsan-logo
cevresehircilik
arkas
genchayat
izmirvakfi
balsu-logo
truva
igoa
bsg2