Skip to content

Hizmetlerimiz

BİZ NE YAPIYORUZ?

Tüm gücümüzü ve enerjimizi yaptığımız işe veriyoruz.

İş yazılımları ve sektöre özel proje çözümleri üretiyoruz. Etkin maliyetle, üst düzey güvenlikli IT çözümleri ile şirketinizin sürekli artan ihtiyacını karşılayan yeni teknolojileri üretiyor ve size sunuyoruz.

Biz, belirli bir amaca bağlı ürünler üreten ve hizmet veren uzmanlarız. İhtiyaç alanınıza yayılan hizmetlerimiz,  bugün karşı karşıya olduğunuz gerçek zorlukların üstesinden gelmekte ve gelecekte büyümeniz için yeni fırsatların kapısını açmaktadır.

Web Sitesi

Şirketinizi tanıtmanıza ve büyütmenize yardımcı olmak için buradayız. Size ilgi çekici tasarım, optimum esneklik ve kullanım kolaylığı sağlıyoruz. İyi görünmekten fazlasını yapan web siteleri yaratıyoruz. Markanızı oluşturuyor, mesajınızı iletiyor ve kullanıcılarınızın beklentilerini karşılıyoruz. Her platformda gelişen performansımızla, hedef kitlenizin ilgisini etkili bir şekilde çekebilir ve markanızı oluşturabilirsiniz.

Mobil Uygulamalar

iOS ve Android işletim sistemlerine özel olarak tasarlanmış, güvenilir ve güvenli sunucu platformu veya bulut tabanlı IT ortamında çalışan mobil uygulama çözümleri sunuyoruz. Şirketinizin hareket stratejilerini geliştirmek için atmaları gereken adımları belirlemelerine, gerekli fiziksel ve finansal kaynakları planlamalarına yardımcı oluyoruz. Ayrıca mobilite yol haritalarının yanı sıra uygulama bakımı ve desteği konusunda danışmanlık hizmeti de sağlıyoruz.

Özel Yazılım Hizmetleri

Her şirketin ihtiyaçlarını karşılamak için geniş bir hizmet yelpazesi sunuyoruz. Sadece talebinizi alıp projenizi veya uygulamanızı geliştirmekle kalmıyoruz. Belirli bir iş hedefini yerine getirmeniz gerektiğini anladığımız için projenizin her ayrıntısına dikkat ederek, web/mobil geliştirme hizmetlerinizi de planlıyoruz. Oluşturduğumuz çözümlerin operasyonlarınızı düzene koymasına ve size değer sağlamasına yardımcı olmak için çok çeşitli teknolojiler kullanmaktayız.

CMS & E-Ticaret Çözümleri

Veriye dayalı stratejiyi benimseyerek, içerik yönetimi sürecini kolaylaştıran çözümler sağlıyoruz. Çevrimiçi hedeflerinize ulaşmanızı sağlayan özel CMS çözümleri ve Açık Kaynak CMS çözümleri konusunda uzmanız. Şirketinizin ihtiyaçlarına ve kaynaklarına göre değişiklik gösterecek, web sitesi içerik yönetimi ve e-ticaret çözümleri tasarlıyor ve sunuyoruz.

Sistem Entegrasyonu Hizmetleri

Kurum içi ve kurumlar arası birimlerin entegrasyonu bilgi akışının vazgeçilmez bir parçasıdır. Şirketinizin iç sistemleri arasında ve iç ve dış ortaklar, tedarikçiler ve müşteriler ile olan karmaşık sistem entegrasyonu sizin için sağlıyor, yönetmenize yardımcı oluyoruz. Mevcut sistemleriniz arasındaki entegrasyonu sağlayarak siz de şirketinizde verimliğini arttırabilir, maliyetleri düşürebilir ve üretken bir altyapının ortaya çıkmasını sağlayabilirsiniz.

e-Belediye Çözümleri

Verileri toplamak verileri işlemek kadar önemlidir.Belediyeler için iş yüklerini azaltacak, operasyonları basitleştirecek, verilerini doğru toplamalarını ve ayrıştırmalarını sağlayacak özel yazılımlar üretiyoruz. Belediyelerin kullandıkları Rezervasyon, İK, Online İşlemler ve Üyelik Sistemleri v.b pek çok uygulamayla hem son kullanıcıların hem de kurum içi çalışanların memnuniyetini artırmaktayız.  Ortaya çıkardığımız ölçülebilir, avantajlı ve karlı yazılımlarla belediyelerde zamandan tasarruf sağlanmaktadır.

Hosting-Sunucu Danışmanlık

Şirketinizin kurumsal ya da sizin bireysel hosting ihtiyaçlarına uygun, yüksek performanslı planlar ve hizmetler sunmaktayız. İhtiyacınız olan web hosting hizmetini ve size en uygun web hosting sağlayıcısı ile vermekteyiz. Siz de hosting ya da sunucu hizmeterimizle ihtiyaçlarınızı karşılarken, bilişimin gücünden yararlanabilirsiniz.

Proje Danışmanlık

Çok yönlü yazılım ve süreç danışmanlığımız ile uçtan uca proje geliştirmenize, hızlı, ekonomik ve yüksek kaliteli çözümler oluşturmanıza yardımcı oluyoruz. Neyin yanlış gidebileceğini öngörüyor ve maliyetli hatalardan nasıl kaçınacağınızı biliyoruz. Tüm proje ve süreçlerinizde size doğru soruları soruyor ve doğru cevapları veriyoruz.

Logo Çözümleri

Logo ürünlerinden en yüksek verimliliği sağlamanız, etkili analizler yapabilmeniz ve şirketinizin geleceği için doğru kararlar verebilmeniz için doğru raporlar almanızı sağlıyoruz. Bu raporları doğru alabilmeniz ve anlamlandırabilmeniz için size danışmanlık hizmeti veriyoruz.

Eğitim

Elinizdeki mevcut yazılım ürünlerini ne kadar doğru kullanıyorsunuz? Ürünlerden size vaat edilen verimliliği alıyor musunuz? Gerçek performansa ne kadar yakınsınız? İşte bu noktada müşterilerinize daha yüksek performansla, en az zamanda en efektif hizmeti verebilmeniz için aktif yazılım ürünlerinizin kullanımı için eğitim desteği veriyoruz. Uzmanlığa dayanarak oluşturduğumuz bu eğitimlerde yeni uzmanlar yaratıyoruz.

Dijital Dönüşüm

Şirketinizin hem kısa vadeli performansını güçlendirmek, hem de sürdürülebilir uzun vadeli iyileştirmeyi sağlamak için şirketinizin teknoloji altyapısını, süreçlerini, çalışanlarını ve organizasyonunu analiz ediyoruz. Dijital dönüşüm stratejisi geliştirebilmeniz ve dijital gelişim yol haritası oluşturabilmeniz için size yardımcı oluyoruz.

E-Devlet Entegrasyon

Akıcı bilgi girişini yapmanız ve doğru veri akışını sağlamanız için hizmetlerinizin tamamını e-devlet sistemine entegre ediyor,  alt yapınızı e-devlete uyumlu hale getiriyoruz . Hizmetlere ve uygulamalara tek noktadan, güvenle ulaşabilirsiniz. Entegre sürecinde altyapınızın kurulmasına, yenilenmesine ve güçlendirilmesine destek oluyoruz. Siz de bu sürece dahil olarak şirketinizin ve müşterilerinizin hayatını kolaylaştırabilirsiniz.

İnovatif ve Güvenli

Modüler

Akıllı Veri Yönetimi

Segmente Edilebilir

İnsan Odaklı

Mobilite